Kampoppsett Stålbrott Cup 2008, Søndag

Postet av Stålbrott IL den 8. Apr 2008

Til alle fotballentusiaster: nå er listene for Stålbrott Cup 2008 klare. Klikk på denne saken og sjekk oppsettet for ditt lag på søndag.

Årsklasser 7-10 år søndag.

DELTAKENDE LAG STÅLBROTT CUP 2008 MINIPUTTER
Søndag 13 April
20 lag m/ 4 kamper hver
Gruppe AGruppe BGruppe CGruppe D
9 år7 år8 år10 år
Stokmarknes 1Stokmarknes 2Kvæfjord 2Stokmarknes 4
Holmgang 1Stålbrott 2Ajaks 1Stokmarknes 5
Melbo 1Kvæfjord 1Stålbrott 3Stålbrott 4
Melbo 2LunaStokmarknes 3Ajaks 2
Stålbrott 1Melbu 3Melbu 4Holmgang 2
Nr.KlokkenGruppeKamper
109:00AStålbrott 1-Melbo 2
209:15AStokmarknes 1-Holmgang 1
309:30AMelbo 1-Melbo 2
409:45AHolmgang 1-Stålbrott 1
510:00AStokmarknes 1-Melbo 1
610:15AHolmgang 1-Melbo 2
710:30AStålbrott 1-Stokmarknes 1
810:45AMelbo 1-Holmgang 1
911:00AMelbo 2-Stokmarknes 1
1011:15AMelbo 1-Stålbrott 1
11:30Premieutdeling
1111:45BMelbu 3-Luna
1212:00BStokmarknes 2-Stålbrott 2
1312:15BKvæfjord 1-Luna
1412:30BStålbrott 2-Melbu 3
1512:45BStokmarknes 2-Kvæfjord 1
1613:00BStålbrott 2-Luna
1713:15BMelbu 3-Stokmarknes 2
1813:30BKvæfjord 1-Stålbrott 2
1913:45BLuna-Stokmarknes 2
2014:00BKvæfjord 1-Melbu 3
14:15Premieutdeling
2114:30CMelbu 4-Stokmarknes 3
2214:45CKvæfjord 2-Ajaks 1
2315:00CStålbrott 3-Stokmarknes 3
2415:15CAjaks 1-Melbu 4
2515:30CKvæfjord 2-Stålbrott 3
2615:45CAjaks 1-Stokmarknes 3
2716:00CMelbu 4-Kvæfjord 2
2816:15CStålbrott 3-Ajaks 1
2916:30CStokmarknes 3-Kvæfjord 2
3016:45CStålbrott 3-Melbu 4
17:00Premieutdeling
3117:15DHolmgang 2-Ajaks 2
3217:30DStokmarknes 4-Stokmarknes 5
3317:45DStålbrott 4-Ajaks 2
3418:00DStokmarknes 5-Holmgang 2
3518:15DStokmarknes 4-Stålbrott 4
3618:30DStokmarknes 5-Ajaks 2
3718:45DHolmgang 2-Stokmarknes 4
3819:00DStålbrott 4-Stokmarknes 5
3919:15DAjaks 2-Stokmarknes 4
4019:30DStålbrott 4-Holmgang 2
19:45Premieutdeling
Hver kamp varer i 12 minutter. 3 minutt pause mellom hver kamp.

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline