Styret for sesongen 2020

Postet av Hovedstyret den 16. Jul 2017

Styret for 2020  



styret@skjergard.no 
Styreleder 
Geir Knarvik Fjeldstad     99532447     leder@skjergard.no 
Nestleder 
Espen Stølsnes Harkestad  98132590nestleder@skjergard.no 
Sportslig leder fotball
Paal Fureberg 95411532 sport@skjergard.no  
Sportslig leder Hjeltefjorden Arena

Sportslig leder Friidrett og hesteskokasting

Stian Helgesen 


Bjørn Erik Fjeldstad
92322111 



95797763
stian.helgesen@me.com



booking313@gmail.com




Kasserer 
Caroline Rossnes 93 28 12 34 caroline@skjergard.no kasserer@skjergard.no
Styremedlem



Styremedlem



Varamedlem 

Karine Stølsnes Hagenes

Katrine Drange Torsvik

Yngve Sæle 
90202033



91386774



97 42 35 06
looney501@hotmail.com



katrinedrange@gmail.com



yngvesele@gmail.com







Varamedlem 
Inge Mikkelsen 48 99 90 29 inge.andre.mikkelsen@aibel.com 
Varamedlem Tine Stølsnes Harkestad 


 


  



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline