BEND-IT 2013

Postet av Stålbrott IL den 21. Okt 2013

Under ligger kampoppsett for turneringa i helga.

Turneringa går av stabelen i Blåbyhallen på Sortland, lørdag og søndag.

Ingen har meldt forfall til turneringa, så jeg regner med godt oppmøte på denne siste turneringa i 2013 :)

Kampoppsett ligger på linken under.

bendit2013


0 Kommentar

Turnering på Kleiva 21/09 og 22/09

Postet av Stålbrott IL den 16. Sep 2013

Da er det klart for årets siste obligatoriske turnering :)

Les mer for nærmere info.

LØRDAG    LØRDAG    LØRDAG    LØRDAG    LØRDAG

9-ÅRS LAGET SPILLER SINE KAMPER:

- KL.1000 MOT SORTLAND 2, BANE 1

- KL.1100 MOT MORILD, BANE 1

- KL.1230 MOT MELBU 1, BANE 1

- KL.1300 MOT HOLMGANG, BANE 3

 

10-ÅRS LAGET SPILLER SINE KAMPER:

- KL.1400 MOT MORILD, BANE 3

- KL.1500 MOT ST.NES 1, BANE 3

- KL.1630 MOT SIL 1, BANE 3 

- KL.1700 MOT ST.NES MIX, BANE 4

 

SØNDAG    SØNDAG    SØNDAG    SØNDAG    SØNDAG

8-ÅRS LAGET SPILLER SINE KAMPER:

- KL.1030 MOT BØ MIX

- KL.1200 MOT SIL 3

- KL.1400 MOT ST.NES 1

 

Vel møtt til den siste turneringa :)

Møt opp i god tid :)


0 Kommentar

Turnering i Alsvåg 7. og 8. sept.

Postet av Stålbrott IL den 3. Sep 2013

Denne helga reiser vi med 7 - 10-åringene til Alsvåg. Møt opp i god tid før kamp.

Gå inn på linken nedenfor for å finne kampoppsett :)

Alsvåg

0 Kommentar

komitè 31/08 - 01/09

Postet av Stålbrott IL den 28. Aug 2013

Under ligger komitèliste for turneringa på Sandnes 31/08 - 01/09 komitè aug.2013

0 Kommentar

Kampoppsett 15. og 16.juni på Stokmarknes

Postet av Stålbrott IL den 11. Jun 2013

Turneringa for 7-10-års lag, Lørdag og søndag på Stokmarknes.

Lørdag 15.juni Stokmarknes

7/8-års laget spiller sine kamper:

kl.1000    St.nes - Stålbrott    Bane 2

kl.1130    Sortl. - Stålbrott     Bane 2

kl.1230    Melbu - Stålbrott     Bane 1

---------------------------------------------------------------------

Søndag 16.juni Stokmarknes

9-års laget spiller sine kamper:

kl.1000    Ajaks - Stålbrott    Bane 1

kl.1100    Stålbrott - Sortl.    Bane 2

kl.1200    St.nes - Stålbrott    Bane 1

kl.1400    Melbu - Stålbrott    Bane 3

 

10-års laget spiller sine kamper:

kl.1130    Stålbrott - St.nes    Bane 1

kl.1230    Stålbrott - Sortl.     Bane 1

kl.1330    Morild - Stålbrott     Bane 2

kl.1430    Melbu - Stålbrott     Bane 2

----------------------------------------------------------------------

Møt opp en halv time før kampstart :)


0 Kommentar

Kamper for 11-års lag på Holmstad 15/06-2013

Postet av Stålbrott IL den 11. Jun 2013

Turnering 11-åringer på lørdag 15/06

kl: 10.30 Stålbrott -Sortland 

kl.12.30 Andenes - Stålbrott

kl. 14.00 Stokmarknes - Stålbrott

Møt opp 30 min før kamp.


0 Kommentar

NB! ENDRING! Klubbkveld på Corner sport torsdag13/06-2013

Postet av Stålbrott IL den 9. Jun 2013

Alle Stålbrotts medlemmer med familie, inviteres til klubbkveld på Corner sport torsdag 13/06-2013 kl. 1900-2100.

Det er 30% rabatt på alt av fullprisvarer og ellers gode tilbud.

Alle ønskes velkommen til en god handel :)

MØT OPP!!


0 Kommentar

Kampoppsett Melbu 8. og 9. juni-2013

Postet av Stålbrott IL den 2. Jun 2013

Vedlagt ligger tidspunkt for kamper i klassene 8, 9, og 10år på Melbu.

8 års lag (lørdag)

kl.1000    Sortland1 - Stålbrott

kl.1100    Andenes - Stålbrott

kl.1330    St.nes 1 - Stålbrott

9-års lag (søndag)

kl.1030    Bø - Stålbrott

kl.1230    Stålbrott - Andenes 2

kl.1430    Morild - Stålbrott

10-års lag (søndag)

kl.1100    St.nes 2 - Stålbrott

kl.1400    Stålbrott - Andenes

kl.1500    Sortland 1 - Stålbrott

N.B Lørdag spilles kampene inne i Vesterålshallen, mens søndagens kamper spilles ute på kunstgresset.

Møt en halv time før kampstart


0 Kommentar

Kampoppsett turnering på Straume 25.-26/05-2013

Postet av Stålbrott IL den 21. Mai 2013

Under finner dere tidspunkt for kamper lørdag og søndag.

Møt opp minst en halv time før kamp.

8-års lag  LØRDAG

kl.1030        Melbu - Stålbrott

kl.1230        SIL 3 - Stålbrott

kl.1400        STK IL1 - Stålbrott

9-års lag, SØNDAG

kl.1030        Stålbrott - STK J10

kl.1100        Morild - Stålbrott

kl.1230        SIL - Stålbrott

kl.1330        Stålbrott - STK mix

10-års lag, SØNDAG

kl.1430        Stålbrott - AIL

kl.1500        Stålbrott - Luna

kl.1600        Melbu - Stålbrott

kl.1700        Morild - Stålbrott


0 Kommentar

Turneringer for aldersbestemt fotball 2013

Postet av Stålbrott IL den 9. Mai 2013

Vedlagt ligger alle turneringshelger for høst og vår 2013 (aldersbestemt fotball).

Dette er turneringshelgene for sesongen 2013

Klasse 7, 8 og G11 år spiller på lørdager før ferien og på søndager etter ferien.
Klasse G9, G10, J10, G12 og J12 år spiller på søndag før ferien, og på lørdager etter ferien.

25-26. mai:

 7-10 år har turnering hos Luna og  11/12 år på Melbu

8-9.juni:

7-10 år har turnering på Melbu og 11/12 år i Lødingen

15-16.juni:

7-10 år har turnering på Stokmarknes og 11/12 år hos Nord-Sprint (Holmstad)
--------------
31.aug-1.sept:

7-10 år har turnering hos Stålbrott (Sandnes) og 11/12 år i Bø (Steine)

7-8.sept:

7-10 år har turnering i Alsvåg og 11/12 år hos Morild (Myre)

21-22.sept:

7-10 år har turnering hos Ajaks og 11/12 år hos Andenes

Sortland IL vil i tillegg arrangere Bend-It cup i oktober og BLV cup i november, begge arrangement i Blåbyhallen.

Hvilke turneringer vi stiller på er litt usikkert, pga lite spillere i hver årsklasse, og om det er noen som vet allerde nå at de ikke kan stille på enkelte av turneringene, så gi beskjed snarest.


0 Kommentar

Komitèliste G-14 hjemmekamper

Postet av Stålbrott IL den 4. Mai 2013

Vedlagt ligger Oversikt over hvem som skal stå i bua under hjemmekampene til Stålbrott G-14.

Komitèliste gutte 14

21/5 kl 17.30     Heidi Knutsen og Monica Berg

11/6 kl 18.30     Lisbeth Knutsen og Brian Andreassen

22/6 kl 13.30     Heidi Østgård og Kari Lena Notø

18/8 kl 13.30     Marita Håheim og Grete Lundberg

3/9 kl 16.30       Elisabeth Simonsen og Rita Knutsen

10/9 kl 16.30     Gro Villadsen og Hege Knutsen

24/9 kl 17.00     Mariann Joakimsen og Kari Janne Tøllefsen

0 Kommentar

Komitèliste G-16 hjemmekamper 2013

Postet av Stålbrott IL den 4. Mai 2013

Vedlagt ligger komitèliste for bua under G-16 sine hjemmekamper

Komitèliste gutter 16

7/5 kl 18.30     Tone Larsen og Torunn Olsen

22/5 kl 18.30     Tanja Lehn og Hilde Burchardt

29/5 kl 18.30     Karina Kristoffersen og Gro Marit Villadsen

12/6 kl 18.30     Siv Uppheim og Alice Paulsen

26/6 kl 18.30     Anne Jørgen Jørgensen og Mary Anne Haugan

28/8 kl 18.30     Grethe Lundberg og Mariann Joakimsen

18/9 kl 18.30     Bente Kristoffersen og Else Synnøve

2/10 kl 18.30     Tone Hansen og Karina Kristoffersen

16/10 18.30     Kari Notø og Monica Berg


0 Kommentar

Kampoppsett Stålbrott-cup 2013

Postet av Stålbrott IL den 8. Apr 2013

Vedlagt ligger kampoppsettet for turneringa i helga 13.-14.april.

Kampoppsett Stålbrott-cup 2013

 


0 Kommentar

KOMITELISTE STÅLBROTT-CUP 2013

Postet av Stålbrott IL den 3. Apr 2013

Her ligger komiteliste/bakeliste for Stålbrott-cup 2013.

Turneringa gjennomføres 13 og 14. april i Hadselhallen på Stokmarknes.

komite lørdag Stålbrott-cup 2013

Komite søndag Stålbrott-cup 2013

Baking av horn:

Heidi Ramberg og Karina Kristoffersen leverer 30 horn hver på fredags kveld.

Randi Eilertsen, Line Hågensen, Anja Bentzen, Katrine Olsen, Kristin Hansen, Marianne Solvang og Alice Paulsen leverer 30 horn hver på lørdag.

 

Stålbrott-cup er en av de største inntektskildene til idrettslaget, så vi håper alle kan stille opp for ongene våre :)

Dersom du ikke kan stille, er du selv ansvarlig for å skaffe stedfortreder i din vakt.

 

Mvh. Fotballgruppa


0 Kommentar

Påske-cup i Blåbyhallen lørdag 23/03

Postet av Stålbrott IL den 20. Mar 2013

Vedlagt ligger kamp-info for lørdagens turnering.

2003-laget spiller sine kamper:

- kl.0930 mot sortland 1

- kl.1200 mot Landsås 2

- kl.1330 mot St.nes 2

- kl.1500 mot sortland 2

 

2004-laget spiller sine kamper:

- kl.0900 mot sortland

- kl.1030 mot brage/trondenes

- kl.1230 mot Liland

- kl.1400 mot Svolvær


0 Kommentar

Foreldremøte for J-14, 22.mars.

Postet av Stålbrott IL den 20. Mar 2013

Vi må ha et foreldremøte nå på fredag 22/03.

Møt opp kl.1800 i Hadselhallen når dåkker hiv av ongan på træning.

Viktig at alle som skal til Piteå møter opp.


0 Kommentar

TRENINGSTIDER FOTBALL

Postet av Stålbrott IL den 13. Mar 2013

LES MER FOR TRENINGSTIDER I GYMSALEN PÅ SKOLEN :)

MANDAG

7/8 år trener kl.1730 - 1830 (Ole Kristoffersen)

TIRSDAG

15/16 år trener kl.1730 - 1900 (Marius Andreassen)

Oldgirls trener kl. 2030 - 2130 :)

ONSDAG

12/13/14 år trener kl.1800 - 1930 (Roger Simonsen)

TORSDAG

9/10/11 år trener kl. 1730 - 1900. (Ronny Slotnes)

 

Fredag og søndag trener J-14 i Hadselhallen. (Ronny Slotnes)


0 Kommentar

Flott innsats i Skibsgården cup :)

Postet av Stålbrott IL den 4. Mar 2013

Vil gratulere alle jentene med en flott innsats på turneringa 2-3 mars i Blåbyhallen.

J-12 laget ble noe amputert siden vi ikke fikk bruke de spillerne vi hadde tenkt, samt litt frafall. Vi fikk låne spillere fra noen andre lag slik at vi ikke måtte trekke laget. Men all honnør til de som spilte, kjempegod innsats og gode resultater :)

J-14 laget var det laget som slapp inn færrest mål bortsett fra Håkvik, som vant turneringa suverent. Var litt uheldige som ikke kom høyere opp på resultatlista, men den eneste målet vi slapp inn gjorde til at vi havnet på 3.plass i gruppa.

J-14 fikk oså spille en kamp mot Tromsø IL J-17. Denne kampen endte tilslutt med 2-1 tap. Meeeget sterk innsats av Stålbrottjentene, da vi møtte eldre, større og mer rutinerte spillere. Det viser at "prøvesesongen" vi hadde i fjor viser resultater :)

Før vi dro hjem fikk vi tildelt FAIR PLAY prisen på turneringa! Denne skal vi være veldig stolte av. Det viser at vi blir lagt merke til, både på og utenfor banen, med godt humør og god sportslig ånd :)  

 


0 Kommentar

Piteå cup 28-30 juni 2013

Postet av Stålbrott IL den 25. Feb 2013

  

 

På foreldremøte for jentelaget ble det bestemt at vi drar til Pitå-cup i år, og jobber for å dra på en større turnering om to år, f.eks. Norway-cup.

Dette krever en del jobb i forkant, av oss som foreldre, spillere og trenere.

Noe dugnadsjobb for å samle inn penger til reisen og turneringa må påberegnes, kommer tilbake til dette.

Jeg må snarest mulig få vite hvem som skal være med, da påmeldingen av lag må gjøres snart.

Er det aktuelt å leie buss? usikker på pris for dette, men det er et ønske fra jentene.

Jeg ønsker tilbakemelding fra dere foreldre ang dugnadsprosjekter vi kan gjennomføre, og gjerne der jentene selv kan gjøre en jobb.

Link til turneringa ligger her:

http://www.piteasummergames.se/~sg/en/ROOT/Aktuellt


0 Kommentar

SG-cup for jenter, 2.og3.mars

Postet av Stålbrott IL den 24. Feb 2013

Til helga er det turnering for jentelag i Blåbyhallen på Sortland, Skibsgården cup. for info og kampoppsett, les hele saken :)

Stålbrott stiller med to lag, J-12 og J-14.

J-12 spiller alle sine kamper ferdig på lørdag, mens J-14 spiller kamper både lørdag og søndag. Det vil bli lange dager, så ta gjerne med matpakke, frukt og drikke. Tørre klær/bytteklær mellom kampen er også lurt.

Laguttak fredag på treninga, så møt opp!

Kampoppsett:

J-12 (lørdag)

- kl.1035    Brage T. - Stålbrott

- kl.1215    Stålbrott - Medkila

- kl.1355    Stålbrott - Sortland

- kl.1835    Stålbrott - Svolvær 

------------------------------------------------------------------ 

J-14 (Lørdag)

- kl.1125    Kabelvåg - Stålbrott

- kl.1355    Stålbrott - Melbu

- kl.1900    Medkila - Stålbrott

            (Søndag)

- kl.0825    Stålbrott - Sortland 2

- Sluttspillet (minst èn kamp) tidspunkt ikke klart.

Husk! lange dager og mange kamper, så rikelig med søvn og riktig mat og drikke er viktig :) 


0 Kommentar

Stålbrott Cup 2013

Postet av Stålbrott IL den 21. Feb 2013

13.og 14.april er det igjen klart for Stålbrott cup, så sett av disse dagene til en trivelig fotballhelg i hadselhallen.

 

Komitèliste for turneringa kommer etterhvert, så følg med :)

0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline