Kampoppsett for 11åringer Melbu

Postet av Stålbrott IL den 22. Sep 2010

Her finner dere kampoppsett for 11-åringer på Melbu Søndag 26.september

 

11 år TURNERING PÅ MELBU - SØNDAG 26.SEPTEMBER
Kl: Bane Lag - Lag Bane Lag - Lag
10:00-10:30 1 Melbo 1 - Stålbrott 2 Ajaks - Stokmarknes 2
10:30-11:00 1 Sortland 1 - Stokmarknes 1 2 Alsvåg - Holmgang Mix
11:00-11:30 1 Melbo 1 - Sortland 2 2 Ajaks/Sjøbrott - Luna
11:30-12:00 1 Stålbrott - Stokmarknes 2 2 Sortland 1 - Alsvåg
12:00-12:30 1 Luna - Stokmarknes 1 2 Sortland 2 - Holmgang
12:30-13:00 1 Stålbrott - Morild 2 Stokmarknes 2 - Andenes
13:00-13:30 1 Lagledermøte 2 Lagledermøte
13:30-14:00 1 Stålbrott - Stokmarknes 1 2 Stokmarknes 2 - Holmgang Mix
14:00-14:30 1 Melbo 1 - Andenes 2 Ajaks/Sjøbrott - Morild
14:30-15:00 1 Sortland 1 - Luna 2 Alsvåg - Sortland 2
15:00-15:30 1 Ajaks/Sjøbrott - Andenes 2 Melbo 2 - Morild
15:30-16:00 1 Sortland 1 - Holmgang Mix 2 Stok 1 - Alsvåg
16:00-16:30 1 Luna - Melbo 2 2 Sortland 2 - Morild
16:30-17:00 1 Andenes - Melbo 2 2 -


0 Kommentar

Kampoppsett for 11åringer Alsvaåg

Postet av Stålbrott IL den 8. Sep 2010

Her finner dere kampoppsett til den 12/9

Oppmøte 09.30

Søndag 12. sept 2010
Oppsett turnering Alsvåg Idrettspark
11-års laget
Klokkeslett Bane 1 Bane 2
10:00 > 10:30 Stålbrott - Luna Ajaks/Sjøbrott - Sortland 2
10:30 > 11:00 Sortland 1 - St.nes 1 Morild - Alsvåg
11:00 > 11:30 Stålbrott - St.nes 2 Ajaks/Sjøbrott - Holmgang
11:30 > 12:00 Luna - Sortland 2 Sortland 1 - Morild
12:00 > 12:30 Holmgang - St.nes 1 St.nes 2 - Alsvåg
12:30 - 13:00 Luna - Andenes Sortland 2 - Melbu
13:00 > 13:30 Lagledermøte Lagledermøte
13:30 > 14:00 Luna - St.nes 1 Sortland 2 - Alsvåg
14:00 > 14:30 Stålbrott - Melbu Ajaks/Sjøbrott - Andenes
14:30 > 15:00 Sortland 1 - Holmgang Morild - St.nes 2
15:00 > 15:30 Ajaks/Sjøbrott - Melbu Stålbrott - Andenes
15:30 > 16:00 Sortland 1 - Alsvåg St.nes 1 - Morild
16:00 > 16:30 Holmgang - Melbu St.nes 2 - Andenes

0 Kommentar

Kampoppsett for 10-åringer på Steine 19/6

Postet av Stålbrott IL den 15. Jun 2010

Her finner dere kampoppsett til TURNERING PÅ Steine 19/6

KAMPOPPSETT LØRDAG 11 ÅRINGER – STEINE GRESSBANE



BANE 1

Kl.

Hjemmelag

Bortelag

10.00

Luna

10.30

Morild

Melbo

11.00

Sortland 2

11.30

Morild

Holmgang

12.00

Andenes

Sortland 1

12.30

Lagledermøte på klubbhuset



13.00

Sortland 2

Morild

13.30

Luna

Melbo

14.00

Andenes

Stokmarknes 1

14.30

Sortland 2

Andenes

15.00

Sortland 1

Stokmarknes 2

15.30

Stokmarknes 1

Sortland 1

16.00

Stokmarknes 1



BANE 2

Kl.

Hjemmelag

Bortelag

10.00

Sortland 2

Alsvåg

10.30

Holmgang

Stokmarknes 2

11.00

Luna

Alsvåg

11.30

Melbo

Stokmarknes 2

12.00

Stokmarknes 1

Stålbrott

12.30

Lageledermøte på klubbhuset



13.00

Alsvåg

Stokmarknes 2

13.30

Holmgang

14.00

Sortland 1

Stålbrott

14.30

Alsvåg

Morild

15.00

Stålbrott

Melbo

15.30

Holmgang

Andenes

16.00

Luna

Stålbrott



Spilletiden er 2 x 12,5 minutter med sidebytte uten pause.

Lagledere er pålagt ansvar for at det er mest mulig jevnbyrdig motstand i hver enkelt kamp. Dersom det under kampen viser seg å være store forskjeller som gjør at kampen blir ujevn har laglederne ansvar og plikt til å justere dette.



Det blir kafeteria i Bøhallen og utsalg fra klubbhuset.

Spørsmål vedr. turneringa kan rettes Ivan, 91888921 el Liv-Karin 90567417

Med sportslig hilsen Bø I.L


0 Kommentar

Kampprogram for 11-åringer på Sandnes Stadion

Postet av Stålbrott IL den 31. Mai 2010

Her er kampprogram for lørdag 5.juni.
Lørdag 5 juni
9 lag med 4 kamper hver
Gruppe A Gruppe B
11 år 11 år
Sortland 1 Luna
Stålbrott Stokmarknes 2
Andenes Holmgang
Stokmarknes 1 Sortland 2
Melbo
Bane 1. Bane 2.
Nr. Klokken Gruppe Kamper Nr. Klokken Gruppe Kamper
1 10:00 A Melbo - Stokmarknes 1 1 10:00 A Sortland 1 - Stålbrott
2 10:30 B Luna Stokmarknes 2 2 10:30 B Holmgang Sortland 2
3 11:00 A Andenes - Stokmarknes 1 3 11:00 A Stålbrott - Melbo
4 11:30 B Luna Holmgang 4 11:30 B Stokmarknes 2 Sortland 2
12:00 Lagledermøte i 30 minutter 12:00 Lagledermøte i 30 minutter
5 12:30 A Sortland 1 - Andenes 5 12:30 A Stålbrott - Stokmarknes 1
6 13:00 B Luna Sortland 2 6 13:00 B Stokmarknes 2 Holmgang
7 13:30 A Melbo - Sortland 1 7 13:30 A Andenes - Stålbrott
8 14:00 A/B Stokmarknes 1 Luna 8 14:00 A/B Stokmarknes 2 Melbo
9 14:30 A/B Holmgang Sortland 1 9 14:30 A/B Andenes Sortland 2
-
Hver omgang varer i 12,5 minutter. 3 minutt pause mellom hver kamp.

0 Kommentar

Kampprogram for 12-åringer på Sandnes Stadion

Postet av Stålbrott IL den 31. Mai 2010

Her er kampprogram for søndag 6.juni.
Søndag 6. juni
14 lag med 4 kamper hver
Gruppe A Gruppe B Gruppe C
12 år 12 år Jenter 12
Stokmarknes 1 Høken Stokmarknes jenter
Melbo Sortland jenter 1
Andenes Holmgang Sortland jenter 2
Sortland 99 Sortland 1
Sortland 2 Stålbrott
Stokmarknes 2
Bane 1. Bane 2.
Nr. Klokken Gruppe Kamper Nr. Klokken Gruppe Kamper
1 10:00 B Holmgang - 1 10:00 B Stålbrott - Sortland 1
2 10:30 C Stokmarknes jenter - Sortland jenter 1 2 10:30 B Høken -
3 11:00 B Holmgang - Sortland 1 3 11:00 B Stålbrott - Høken
4 11:30 C Stokmarknes jenter - Sortland jenter 2 4 11:30 A Stokmarknes 1 - Sortland 2
5 12:00 B - Sortland 1 5 12:00 B Holmgang - Stålbrott
6 12:30 C Sortland jenter 1 - Sortland jenter 2 6 12:30 B Sortland 1 - Høken
7 13:00 B - Stålbrott 7 13:00 A Andenes - Sortland 99
13:30 Lagledermøte i 30 minutter 13:30 Lagledermøte i 30 minutter
8 14:00 A Stokmarknes 1 - Melbo 8 14:00 B Høken - Holmgang
9 14:30 C Stokmarknes jenter - Sortland jenter 1 9 14:30 A Sortland 2 - Stokmarknes 2
10 15:00 A Stokmarknes 1 - Andenes 10 15:00 A Melbo - Sortland 2
11 15:30 C Stokmarknes jenter - Sortland jenter 2 11 15:30 A Sortland 99 - Stokmarknes 2
12 16:00 A Stokmarknes 1 - Sortland 99 12 16:00 A Melbo - Stokmarknes 2
13 16:30 C Sortland jenter 1 - Sortland jenter 2 13 16:30 A Andenes - Sortland 2
14 17:00 A Andenes - Stokmarknes 2 14 17:00 A Melbo - Sortland 99
Hver omgang varer i 12,5 minutter. 3 minutt pause mellom hver kamp.

0 Kommentar

Kampprogram for 11-åringer på Straume

Postet av Stålbrott IL den 26. Mai 2010

Her er kampprogrammet for lørdag 29/5 på Straume.

Bane

Klokkeslett

Hjemmelag

Resultat

Bortelag

1

10:00

Luna

-

Sortland 2

1

10:30

Morild

-

Stålbrott

1

11:00

Melbo 1

-

Stokmarknes 1

1

11:30

Sortland 2

-

Morild

1

12:00

Luna

-

Stokmarknes 1

1

12:30

Melbo 1

-

Stålbrott

13:00

LAGLEDERMØTE

1

13:15

Sortland 1

-

Stokmarknes 2

1

13:45

Holmgang

-

Melbo 2

1

14:15

Alsvåg

-

Andenes

1

14:45

Sortland 1

-

Melbo 2

1

15:15

Alsvåg

-

Stokmarknes 2

1

15:45

Holmgang

-

Andenes

BANE 1

BANE 2

Bane

Klokkeslett

Hjemmelag

Resultat

Bortelag

2

10:00

Sortland 1

-

Alsvåg

2

10:30

Holmgang

-

Stokmarknes 2

2

11:00

Andenes

-

Melbo 2

2

11:30

Alsvåg

-

Holmgang

2

12:00

Melbo 2

-

Sortland 1

2

12:30

Stokmarknes 2

-

Andenes

13:00

LAGLEDERMØTE

2

13:15

Sortland2

-

Stålbrott

2

13:45

Stokmarknes 1

-

Morild

2

14:15

Melbo 1

-

Luna

2

14:45

Sortland 2

-

Stokmarknes 1

2

15:15

Stålbrott

-

Luna

2

15:45

Melbo 1

-

Morild


0 Kommentar

Kampoppsett for Stålbrott Cup lørdag

Postet av Stålbrott IL den 21. Apr 2010

Her finner du kampoppsett for lørdag 24.april
DELTAKENDE LAG STÅLBROTT CUP 2010 LILLEGUTTER OG LILLEJENTER
Lørdag 24 April
13 lag m/ 4 kamper hver
Gruppe A Gruppe B Gruppe C
Lillejenter 11 år Lillegutter 12 år Lillegutter
Stokmarknes 1 Stokmarknes  Høken
Stålbrott  Stålbrott  Andenes
Ajaks Høken Stålbrott
Stokmarknes 2 Holmgang Stokmarknes 1
Stokmarknes 2
Nr. Klokken Gruppe Kamper
1 09:00 A Stokmarknes 1 - Stålbrott 
2 09:20 A Ajaks - Stokmarknes 2
3 09:40 A Stokmarknes 1 - Ajaks
4 10:00 A Stålbrott  - Stokmarknes 2
5 10:20 A Stokmarknes 2 - Stokmarknes 1
6 10:40 A Stålbrott  - Ajaks
7 11:00 A Stokmarknes 1 Stålbrott 
8 11:20 A Stokmarknes 2 Ajaks
11:40 Premieutdeling
9 12:00 B Stokmarknes  - Stålbrott 
10 12:20 B Høken - Holmgang
11 12:40 B Stokmarknes  - Høken
12 13:00 B Stålbrott  - Holmgang
13 13:20 B Holmgang - Stokmarknes 
14 13:40 B Stålbrott  - Høken
15 14:00 B Stokmarknes  Stålbrott 
16 14:20 B Holmgang Høken
14:40 Premieutdeling
17 15:00 C Stokmarknes 2 - Stokmarknes 1
18 15:20 C Høken - Andenes
19 15:40 C Stålbrott - Stokmarknes 1
20 16:00 C Andenes - Stokmarknes 2
21 16:20 C Høken - Stålbrott
22 16:40 C Andenes - Stokmarknes 1
23 17:00 C Stokmarknes 2 - Høken
24 17:20 C Stålbrott - Andenes
25 17:40 C Stokmarknes 1 - Høken
26 18:00 C Stålbrott - Stokmarknes 2
18:20 Premieutdeling
Hver kamp varer i 17 minutter.  3 minutt pause mellom hver kamp.

0 Kommentar

Kampoppsett for Stålbrott Cup søndag

Postet av Stålbrott IL den 21. Apr 2010

Her finner du kampoppsett for søndag 25.april
DELTAKENDE LAG STÅLBROTT CUP 2010 MINIPUTTER
Søndag 25 April
19 lag m/ 4 kamper hver
Gruppe A Gruppe B Gruppe C Gruppe D
7 år 8 år 9 år 10 år
Stokmarknes 1 Stålbrott Stålbrott Nordsprint 1
Stokmarknes 2 Ajaks Ajaks Ajaks
Stålbrott Nord Sprint Holmgang Stålbrott
Stokmarknes Stokmarknes Nordsprint 2
Sortland Andøygutten
Holmgang
Nr. Klokken Gruppe Kamper
1 09:00 B Sortland - Stokmarknes
2 09:15 B Stålbrott - Ajaks
3 09:30 B Nord Sprint - Stokmarknes
4 09:45 B Ajaks - Sortland
5 10:00 B Stålbrott - Nord Sprint
6 10:15 B Ajaks - Stokmarknes
7 10:30 B Sortland - Stålbrott
8 10:45 B Nord Sprint - Ajaks
9 11:00 B Stokmarknes - Stålbrott
10 11:15 B Nord Sprint - Sortland
11:30 Premieutdeling
11 11:45 C Stålbrott - Ajaks
12 12:00 C Holmgang - Stokmarknes
13 12:15 A Stokmarknes 1 - Stålbrott
14 12:30 C Stålbrott - Holmgang
15 12:45 C Ajaks - Stokmarknes
16 13:00 A Stokmarknes 2 - Stålbrott
17 13:15 C Stokmarknes - Stålbrott
18 13:30 C Ajaks - Holmgang
19 13:45 A Stokmarknes 1 - Stokmarknes 2
20 14:00 C Stålbrott - Ajaks
21 14:15 C Holmgang - Stokmarknes
14:30 Premieutdeling
22 14:45 D Nordsprint 1 - Ajaks
23 15:00 D Stålbrott - Nordsprint 2
24 15:15 D Andøygutten - Holmgang
25 15:30 D Ajaks - Stålbrott
26 15:45 D Andøygutten - Nordsprint 1
27 16:00 D Holmgang - Nordsprint 2
28 16:15 D Nordsprint 1 - Stålbrott
29 16:30 D Nordsprint 2 - Andøygutten
30 16:45 D Holmgang - Nordsprint 1
31 17:00 D Ajaks - Nordsprint 2
32 17:15 D Stålbrott - Holmgang
33 17:30 D Ajaks - Andøygutten
17:45 Premieutdeling
Hver kamp varer i 12 minutter. 3 minutt pause mellom hver kamp.
 

0 Kommentar

Påminnelse til nye tillitsmenn og -kvinner: husk Politiattest.

Postet av Stålbrott IL den 20. Apr 2010

Stålbrott IL avkrever rutinemessig politiattest for alle som utfører oppgaver i idrettslaget. De av trenere eller andre tillitsvalgte som er valgt inn i laget og enda ikke har levert attest, må gjøre dette innen 30. april 2010.

Kontaktperson for alle spørsmål om attest er Ole Kristoffersen tlf: 907 99 821.

M.v.h. Styret.


0 Kommentar

Kamoppsett for turenering Melbu 18/4

Postet av Stålbrott IL den 16. Apr 2010

Her finner dere kamoppsett til turneringen på Melbu søndag 18/4.
GUTTER/JENTER 11 ÅR - SØNDAG 18.APRIL
Kamp nr Tid Lag - Lag Bane Dommer
1 10.00 Melbo 1 - St.nes 1 2  
2 10.20 Melbo 2 - Stålbrott 2  
3 10.40 Morild - Holmgang 2  
4 11.00 Melbo 1 - St.nes. 2 2  
5 11.20 St.nes 1 - Stålbrott 2  
6 11.40       2  
7 12.00 Melbo 2 - Holmgang 2  
8 12.20 Morild - St.nes 2 2  
9 12.40 St.nes 1 - Holmgang 2  
10 13.00 St.nes 2 - Holmgang 2  
11 13.20 Melbo 1 - stålbrott 2  
12 13.40 Morild - Melbo 2 2  
13 14.00 Stålbrott - St.nes 2 2  
14 14.20 St.nes 1 - Melbo 2 2  
15 14.40       2  
16 15.00 Melbo 1 - Morild 2  
Spilletid : 2x10 min

0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline