Kamoppsett Sortland Lørdag 24/10

Postet av Stålbrott IL den 21. Okt 2009

Her er kampopsett for 10-åringer på lørdag.
KAMPOPPSETT 24.OKTOBER 2009
LØRDAG BANE 1 BANE 2 BANE 3 BANE 4 BANE 5
0900-0930 Sortland 1 - Holmgang Sortland 2 - Nordsprint Sortland 1 - Holmgang Sortland 1 - Stokmarknes 1 Stokmarknes 2 - Sortland 2
0930-1000 Morild 3 - Luna Morild 1 - Bø Sortland 2 - Ajaks Holmgang - Stokmarknes Alsvåg - Andenes
1000-1030 Morild 2 - Nordsprint Sortland 2 - Ajaks Sortland 1 - Medkila 1 Andøygutten - Stokmarknes 1 Sortland 1 - Stokmarknes 2
1030-1100 Sortland 1 - Medkila Sortland 2 - Kilkam Morild 1 - Holmgang Andenes - Luna Morild 3 - Bø
1100-1130 Sortland 1 - Stokmarknes Medkila 2 - Andenes Holmgang - Ajaks Sortland 1 - Andøygutten Stokmarknes 1 - Sortland 2
1130-1200 Medkila - Andenes Kilkam - Holmgang Nordsprint - Bø Sortland 2 - Alsvåg Sortland 1 - Morild 1
1200-1230 Medkila 1 - Stokmarknes Morild 2 - Luna Sortland 1 - Andenes Sortland 1 - Sortland 2 Andøygutten - Sortland 2
1230-1300 Stokmarknes - Alsvåg Andenes - Holmgang Nordsprint - Medkila Morild 3 - Ajaks Medkila 2 - Ajaks
1300-1330 Morild 2 - Kilkam Medkila 1 - Holmgang Sortland 2 - Andenes Stokmarknes 2 - Stokmarknes 1 Andøygutten - Stokmarknes 2
1330-1400 Morild 3 - Sortland 2 Medkila - Ajaks Sortland 1 - Andenes Medkila 1 - Ajaks Sortland 2 - Medkila 2
1400-1430 Kilkam - Luna Medkila 2 - Alsvåg Morild 1 - Ajaks Bø - Morild 2  
1430-1500 P R E M I E U T D E L I N G
1500-1530 Morild - Luna Medkila 2 - Stålbrott Sortland 3 - Medkila 3 Holmgang - Ajaks
1530-1600 Sortland 1 - Medkila 1 Sortland 2 - Bø Høken - Alsvåg Kilkam - Sortland 4
1600-1630 Sortland 1 - Luna Sortland 2 - Stålbrott  Høken - Medkila 3 Ajaks - Sortland 4
1630-1700 Medkila 1 - Morild Medkila 2 - Bø Sortland 3 - Alsvåg Kilkam - Holmgang
1700-1730 Sortland 1 - Morild Stålbrott - Bø Medkila 3 - Alsvåg Sortland 4 - Holmgang
1730-1800 Medkila 1 - Luna Sortland 2 - Medkila 2 Høken - Sortland 3 Ajaks - Kilkam
1800-1830 P R E M I E U T D E L I N G
Minijenter ( 8-10 år)
Gutter 2002 (7 år)
Gutter 2001 (8 år)
Gutter 1999 (10 år)

0 Kommentar

Kamoppsett Sortland Søndag 25/10

Postet av Stålbrott IL den 21. Okt 2009

Her er kamoppsett for 9-åringene på søndag.
KAMPOPPSETT 25.OKTOBER 2009
SØNDAG BANE 1 BANE 2 BANE 3 BANE 4
0830-0900 Ajaks - Sortland1 Sortland 2 - Nordsprint    
0900-0930 Stokmarknes 2 - Stålbrott 2 Stokmarknes 1 - Stålbrott 1 Stokmarknes 3 - Sortland 1  
0930-1000 Stokmarknes 2 - Sjøbrott Andøygutten 2 - Bø Andenes 1 - Ajaks Andøygutten 1 - Nordsprint
1000-1030 Sortland 2 - Stålbrott 1 Andøygutten 2 - Stålbrott 2 Stokmarknes 3 - Andenes Stokmarknes 1 - Andøygutten 1
1030-1100 Stokmarknes 1 - Nordsprint Sjøbrott - Stålbrott 2 Stålbrott 1 - Bø Stokmarknes 3 - Ajaks
1100-1130 Stokmarknes 2 - Andøygutten 2 Andenes 1 - Sortland 1 Bø - Sjøbrott Sortland 2 - Andøygutten 1
1130-1200 P R E M I E U T D E L I N G
1200-1230 Nordsprint 2 - Holmgang Sortland 2 - Morild 2 Sortland 1 - Andøygutten Stålbrott - Medkila 1
1230-1300 Nordsprint 1 - Ajaks Morild 1 - Høken Medkila 2 - Holmgang Nordsprint 2 - Kilkam
1300-1330 Medkila 1 - Sortland 1 Stålbrott - Morild 1 Medkila 2 - Sortland 2 Kilkam - Morild 2
1330-1400 Stålbrott - Sortland 1 Holmgang - Sortland 2 Andøygutten - Ajaks Nordsprint 2 - Høken
1400-1430 Kilkam - Høken Medkila 2 - Morild 2 Andøygutten - Nordsprint 1 Medkila 1 - Ajaks
1430-1500 Medkila 2 - Svolvær Medkila 1 - Høken Brage Tr. 1 - Sortland 1 Nordsprint 1 - Morild 1
1500-1530 P R E M I E U T D E L I N G
1530-1600 Holmgang 1 - Fjelldal Ajaks - Brage Tr. 1 Medkila 3 - Holmgang 2 Medkila 1 - Brage Tr. 2
1600-1630 Kilkam - Sortland 3 Sortland 4 - Sortland 1 Stokmarknes - Sortland 3 Bø - Sortland 2
1630-1700 Svolvær - Holmgang 1 Medkila 2 - Fjelldal Holmgang 2 - Sortland 2 Medkila 3 - Andenes
1700-1730 Sortland 3 - Stokmarknes Kilkam - Ajaks Sortland 2 - Sortland 3 Bø - Sortland 4
1730-1800 Holmgang 2 - Andenes Medkila 3 - Sortland 2 Høken - Brage Tr. 2 Medkila 1 - Sortland 1
1800-1830 Sortland 3 - Brage Tr. 1 Kilkam - Stokmarknes Sortland 1 - Sortland 3 Bø - Stokmarknes
1830-1900 Sortland 2 - Andenes Svolvær - Fjelldal Medkila 2 - Holmgang 1 Høken - Sortland 1
1900-1930 Sortland 1 - Brage Tr. 2 Ajaks - Stokmarknes Sortland 1 - Stokmarknes Sortland 4 - Sortland 2
1930-2000 P R E M I E U T D E L I N G
Lillejenter ( 11-12 år)
Gutter 2000 (9 år)
Gutter 1998 (11 år)
Gutter 1997 (12 år)

0 Kommentar

INNEBANDY.

Postet av Stålbrott IL den 23. Sep 2009

HEISANN!

VI STARTER OPP ME TRÆNINGER TIRSDAG 6.OKTOBER I GYMSALEN.

TIDSPUNKT:KL.20.30 TE  KL.21.30

ALDERSGRUPPE:8.KLASSE OG OPPOVER.

VELKOMMEN:D

0 Kommentar

Kampoppsett for 10-åringer på Holsmstad

Postet av Stålbrott IL den 16. Sep 2009

Her ligger kampoppsett til helgas turnering.

Kampoppsett for 10-årslagene - lørdag 19. september 2009

I.L. Nord-Sprint - Holmstad Grus.

 

Bane 3

10.00

Ajaks

10.30

SIL3

Melbo1

11.00

Ajaks

Stålbrott

11.30

SIL3

12.00

Lagledermøte i aulaen

Rom 3

12.30

Stålbrott

Melbo1

13.00

Ajaks

13.30

SIL3

Stålbrott

14.00

St.nes2

Melbo1

 

Kampene varer i 12,5 min. x 2 omganger.

Lagledermøtet er på rom 3midt i Aulaen.

Turneringsansvarlig er å treffe på telefon 938-49-820.

 

Kafeen er inne i aulaen på Holmstad skole som er vegg i vegg med banen.

Vi garanterer plass til alle. Velkommen – hilsen oss i Nord-Sprint.


0 Kommentar

Kampoppsett for 9-åringer på Holsmstad

Postet av Stålbrott IL den 16. Sep 2009

Her ligger kampoppsett for 9-åringene til helga.

Kampoppsett for 9-årslagene lørdag 19. september 2009.

I.L. Nord-Sprint - Holmstad Grus.

 

Bane 2

14.30

Morild1

SIL1

15.00

Lagledermøte i aulaen

Rom 3

15.30

Morild2

SIL1

16.00

Morild1

Ajaks

16.30

Morild2

Stålbrott

17.00

Morild1

St.nes

17.30

Morild2

Ajaks

 

Bane 3

14.30

St.nes

Stålbrott

15.00

Lagledermøte i aulaen

Rom 3

15.30

 

 

16.00

 

 

16.30

Alsvåg2

SIL2

17.00

Andøygutten

NOSP1

17.30

SIL2

Stålbrott

 

 

Kampene varer i 12,5 min. x 2 omganger.

Lagledermøte er på rom 3 midt i Aulaen.

Turneringsansvarlig er å treffe på telefon 938-49-820.

 

Kafeen er inne i aulaen på Holmstad skole

                           som er vegg i vegg med banen.

Vi garanterer plass til alle. Velkommen – hilsen oss i Nord-Sprint.


0 Kommentar

Kamoppsett for 8-åringer på Alsvåg

Postet av Stålbrott IL den 2. Sep 2009

Her er kampoppsett Søndag 6.september i Alsvåg
Oppsett turnering Alsvåg Idrettspark Søndag 6. sept
7-års klassen
8-års klassen
Jenter 8 år
Klokkeslett Bane 1 Bane 2 Bane 3 Bane 4 (jenter)
09:30 > 10:00 Morild - Nordsprint Alsvåg - Morild Sortland - Luna
10:00 > 10:30 Sortland - Luna Holmgang - St.nes l Melbu l - Stålbrott Alsvåg - Stok.nes l
10:30 > 11:00 Holmgang - Ajaks Ajaks - Melbu ll St.nes ll - Andenes Sortland - Stok.nes ll
11:00 > 11:30 Nordsprint - Andenes Sortland - Stålbrott Luna - St.nes l
11:30 > 12:00 St.nes - Morild St.nes ll - Melbu l Morild - Holmgang Stok.nes l - Stok.nes ll
12:00 - 12:30 Lagledermøte Lagledermøte Lagledermøte Lagledermøte
12:30 > 13:00 Sortland - Holmgang Andenes - Ajaks Melbu ll - Alsvåg Alsvåg - Sortland
13:00 > 13:30 Luna - Ajaks Sortland - St.nes l Luna - Stålbrott
13:30 > 14:00 Andenes - Morild Sortland - St.nes Melbu l - Holmgang Sortland - Stok.nes l
14:00 > 14:30 Nordsprint - Ajaks Luna - Holmgang Melbu ll - Morild Alsvåg - Stok.nes ll
14:30 > 15:00 St.nes - Andenes St.nes ll - Ajaks Alsvåg - Andenes

0 Kommentar

Kampoppsett 9 og 10-åringer Lørdag på Alsvåg

Postet av Stålbrott IL den 2. Sep 2009

Her ligger kamoppsett for 9 og 10-åringene Lørdag 5.september
Oppsett turnering Alsvåg Idrettspark Lørdag 5. sept
9-års klassen
10-års klassen
Klokkeslett Bane 1 Bane 2 Bane 3 Bane 4 Bane 5
           
09:30 > 10:00 Morild l - Nordsprint ll Sortland l - Bø Sortland ll - Morild ll Holmgang - Alsvåg  
10:00 > 10:30 Nordsprint l - St.nes Melbu l - Stålbrott Melbu ll - Ajaks Andøygutten - Alsvåg  
10:30 > 11:00 Sortland l - Nordsprint ll Holmgang - Morild l Bø - Morild ll    
11:00 > 11:30 Andøygutten - Melbu l Melbu ll - Nordsprint l Sortland ll - St.nes Ajaks - Stålbrott  
11:30 > 12:00 Bø - Holmgang Sortland l - Morild ll Morild l - Alsvåg    
12:00 > 12:30 Nordsprint l - Sortland ll Melbu l - St.nes Morild l - Stålbrott Nordsprint ll - Ajaks Melbu ll -  Andøygutten
12:30 - 13:00 Lagledermøte Lagledermøte Lagledermøte Lagledermøte Lagledermøte
13:00 > 13:30 Alsvåg - St.nes l St.nes ll - Sortland ll Sortland IV -Stålbrott Andenes - Melbu l Melbu ll - Ajaks
13:30 > 14:00 Morild l - Bø Morild ll - Sortland l Sortland lll - Holmgang l Holmgang ll - Luna l Luna ll - Alsvåg
14:00 > 14:30 Sortland ll - Stålbrott Andenes -Sortland IV Melbu l - St.nes ll St.nes l - Melbu ll Ajaks - Morild l
14:30 > 15:00 Sortland l - Holmgang ll Morild ll - Holmgang l Bø - Luna l Sortland lll - Luna ll  
15:00 > 15:30 Morild l - Andenes Melbu l - Sortland IV St.nes l - Sortland ll Ajaks - St.nes ll  
15:30 > 16:00 Morild ll - Luna l Bø - Holmgang l Holmgang ll - Stålbrott Sortland lll - Melbu ll Luna ll - Sortland l
16:00 > 16:30 Morild ll - Alsvåg        

0 Kommentar

KLUBBGENSER!!

Postet av Stålbrott IL den 30. Jun 2009

Heisann!

Har til salg  IL STÅLBROTT KLUBB GENSEREN.

Genseren koster 200 kr og finnes i str.150 til xl.

Hvis du er intressert  i å kjøpe send meg en sms(mob:98 88 80 62)

Ellers vil genseren være for salg i bua under kampene til høsten.


0 Kommentar

Turneringshelger for barnefotball

Postet av Stålbrott IL den 4. Mai 2009

. Turneringshelger

Ordningen fra i fjor videreføres, d.v.s. 3 turneringer før sommerferien og 3 turneringer etter sommerferien. På samme helg arrangeres det en ”mini” turnering (klassene 7, 8, 9 og 10 år) og en 11/12 års turnering.

 
Klasse 7, 8 og 11 år spiller på lørdager før ferien og på søndager etter ferien.
Klasse 9, 10 og 12 år spiller på søndag før ferien, og på lørdager etter ferien


23-24/5:               7-10 år: Stokmarknes                 11/12 år: Ajaks
6-7/6:                  7-10 år: Holmgang                     11/12 år: Stålbrott
13-14/6:               7-10 år: Luna                           11/12 år: Bø


--------------
22-23/8:            7-10 år: Andenes                         11/12 år: Høken
5-6/9:               7-10 år: Alsvåg                            11/12 år: Morild
19-20/9:            7-10 år: Nord-Sprint                     11/12 år: Sortland


0 Kommentar

Treningstider på fotballbanen

Postet av Stålbrott IL den 26. Apr 2009

Her kan du sjekke når ditt lag har trening på fotballbanen.
Treningstider Fotballbane
  Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17.00 9-10år kl17.30 Gutter 12 kl.17.30     Gutter 12 kl.17.30
18.00 9-10år Gutter 12 7-8 og 9-10 år Gutter 14 Gutter 12
19.00 Gutter 14 Jente 14-16 7-8 og 9-10 år Gutter 14  
20.00 Gutter 14 Jente 14-16 Damer    
21.00     Damer    
 

0 Kommentar

Kampoppsett for 8, 9 og 10 åringer

Postet av Stålbrott IL den 15. Apr 2009

Her er kamoppsett for 8,9 og 10-åringer til turneringen på Melbu den 19.april.
Lagene:
8 år 9 år 10 år
Melbo Melbo Melbo 1
Stålbrott 1 Stålbrott Stålbrott
Stålbrott 2 Sortland 99 Stnes 1
Holmgang Sortland 1
Melbo 2
Stnes 2
Sortland 2
Sortland 3

 

Kamp nr Tid Årsklasse Lag - Lag Bane
1 10.40 8 år Melbo - Stålbrott 1 1
2 10.40 10 år Melbo 1 - Stålbrott 2
3 11.00 9 år Melbo - Stålbrott 1
4 11.00 10 år Stnes 1 - Sortland 1 2
5 11.20 8 år Stålbrott 2 - Holmgang 1
6 11.20 10 år Melbo 2 - Stnes 2 2
7 11.40 9 år Melbo - Sortland 99 1
8 11.40 10 år Sortland 2 - Sortland 3 2
9 12.00 8 år Melbo - Stålbrott 2 1
10 12.00 10 år Melbo 1 - Stnes 1 2
11 12.20 9 år Stålbrott - Sortland 99 1
12 12.20 10 år Stålbrott - Sortland 1 2
13 13.00 8 år Holmgang - Stålbrott 1 1
14 13.00 10 år Melbo 2 - Sortland 3 2
15 13.20 9 år Melbo - Stålbrott 1
16 13.20 10 år Stnes 2 - Sortland 2 2
17 13.40 8 år Melbo - Holmgang 1
18 13.40 10 år Melbo 1 - Sortland 1 2
19 14.00 9 år Melbo - Sortland 99 1
20 14.00 10 år Stålbrott - Stnes 1 2
21 14.20 8 år Stålbrott 1 - Stålbrott 2 1
22 14.20 10 år Melbo 2 - Sortland 2 2
23 14.40 10 år Stnes 2 - Sortland 3 1


0 Kommentar

FOTBALL TURNERING .

Postet av Stålbrott IL den 14. Apr 2009

FOTBALL TURNERING I VESTERÅLSHALLEN 18 OG 19 APRIL

MELBO IL INVITERER TIL COOP PRIX CUP.

LØRDAG 18 APRIL-LILLEGUTTER 11-OG 12 ÅR.

SØNDAG 19 APRIL-MINIPUTTER 8,9,OG 10 ÅR.

VELKOMMEN TIL EN HYGGELIG FOTBALLHELG PÅ MELBO.

 


0 Kommentar

Premieutdeling SB Cup søndag 29. mars

Postet av Stålbrott IL den 29. Mar 2009

7-10 år spilte Søndag.

Fornøyde medalje-kandidater rusler frem for å motta heder og ære.

 

 Klikk på saken for å se større bilde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fra venstre: Stokmarknes Jenter, Sortland 8 år, Stokmarknes 7 år, Melbu 8 år og Stokmarknes 8 år.


0 Kommentar

Kampoppsett for Lørdag, 11 og 12 åringer

Postet av Stålbrott IL den 25. Mar 2009

Her er Kapoppsett for Lørdag
Deltagende lag Stålbrott cup 2009 Lillegutter
Lørdag 28.Mars Gruppe A Gruppe B
11 lag m/4 kamper hver 11 År 12 År
St.nes J 1 Stålbrott 1
Ajaks Stålbrott 2
St.nes 1 Andenes
St.nes J 2 St.nes 1
Stålbrott St.nes 2
Ajaks
Nr         Klokken     Gruppe Kamper
1 09:00          A Stålbrott - St.nes J 2
2 09:20          A St.nes J 1 - Ajaks
3 09:40          A St.nes 1 - St.nes J 2
4 10:00          A Ajaks - Stålbrott
5 10:20          A St.nes J 1 - St.nes 1
6 10:40          A Ajaks - St.nes J 2
7 11:00          A Stålbrott - St.nes J 1
8 11:20          A St.nes 1 - Ajaks
9 11:40          A St.nes J 2 - St.nes J 1
10 12:00          A St.nes 1 - Stålbrott
12:20 Premieutdeling
11 12:40         B Stålbrott 1 - St.nes 1
12 13:00         B Stålbrott 2 - Ajaks
13 13:20         B St.nes 2 - Andenes
14 13:40         B St.nes 1 - Ajaks
15 14:00         B Stålbrott 1 - St.nes 2
16 14:20         B Stålbrott 2 - Andenes
17 14:40         B Stålbrott 1 - Ajaks
18 15:00         B St.nes 1 - Andenes
19 15:20         B Stålbrott 2 - St.nes 2
20 15:40         B Stålbrott 1 - Andenes
21 16:00         B St.nes 2 Ajaks
22 16:20         B Stålbrott 2 - St.nes 1
16:40 Premieutdelig
Hver kamp varer i 17 ter. 3 minutter pause mellom hver kamp.

0 Kommentar

Kampoppsett for 7,8,9 og 10-åringer

Postet av Stålbrott IL den 25. Mar 2009

Her er Kampoppsett for Søndag
Deltagende lag Stålbrott cup 2009 miniputter
Søndag 29 Mars Gruppe A Gruppe B Gruppe C
18 lag m/ 4 kamper hver 7-8 År 8 År 9-10 År
Melbu 2 Melbu 1 Nord Sprint 1
St.nes 2 St.nes 1 Nord sprint 2
St.nes J Kvæfjord Stålbrott 1
Sortland 7 Holmgang Stålbrott 2
St.nes 7 Stålbrott Sortland 1
Sortland 2
Sortland 3
Holmgang
Nr Klokken Gruppe Kamper
1 09:00 A St.nes 7 - Sortland 7
2 09:15 A Melbu 2 - St.nes 2
3 09:30 A St.nes J - Sortland 7
4 09:45 A St.nes 2 - St.nes 7
5 10:00 A Melbu 2 - St.nes J
6 10:15 A St.nes 2 - Sortland 7
7 10:30 A St.nes 7 - Melbu 2
8 10:45 A St.nes J - St.nes 2
9 11:00 A Sortland 7 - Melbu 2
10 11:15 A St.nes J - St.nes 7
11:30 Premieutdeling
11 11:45 B Stålbrott - Holmgang
12 12:00 B Melbu 1 - St.nes 1
13 12:15 B Kvæfjord - Holmgang
14 12:30 B St.nes 1 - Stålbrott
15 12:45 B Melbu 1 - Kvæfjord
16 13:00 B St.nes 1 - Holmgang
17 13:15 B Stålbrott - Melbu 1
18 13:30 B Kvæfjord - St.nes 1
19 13:45 B Holmgang - Melbu 1
20 14:00 B Kvæfjord - Stålbrott
14:15 Premieutdeling
21 14:30 C Nord Sprint 1 - Stålbrott 1
22 14:45 C Stålbrott 2 - Sortland 2
23 15:00 C Sortland 1 - Holmgang
24 15:15 C Nord Sprint 2 - Sortland 3
25 15:30 C Nord Sprint 1 - Sortland 2
26 15:45 C Stålbrott 1 - Sortland 1
27 16:00 C Stålbrott 2 - Sortland 3
28 16:15 C Holmgang - Sortland 2
29 16:30 C Sortland 3 - Stålbrott 1
30 16:45 C Nord Sprint 2 - Sortland 1
31 17:00 C Stålbrott 2 - Holmgang
32 17:15 C Nord Sprint 2 - Sortland 2
33 17:30 C Nord Sprint 1 - Sortland 3
34 17:45 C Nord Sprint 2 - Stålbrott 1
35 18:00 C Sortland 1 - Stålbrott 2
36 18:15 C Nord Sprint 1 - Holmgang
18:30 Premieutdeling
Hver kamp varer i 12 minutter. 3 minutter pause mellom hver kamp.

0 Kommentar

STÅLBROTT CUP 2009

Postet av Stålbrott IL den 6. Mar 2009

Velkommen til Stålbrott cup 2009 i Hadselhallen,Stokmarknes!

Stålbrott Cup arrangeres for 25 år på rad!
Lørdag 28/3 spiller lillejenter og lillegutter.
Søndag 29/3 er det miniputter som spiller.


Alle er velkommen til en fin helg i Hadselhallen.

Påmelding innen: 20.03.2009


0 Kommentar

Grasrotandelen

Postet av Stålbrott IL den 1. Mar 2009

Grasrotandelen er en ordning fra Norsk Tipping, hvor du som registrert spiller kan velge ett lag eller én forening som du ønsker å støtte - din Grasrotmottaker. Vi oppfordrer deg til å støtte oss i IL STÅLBROTT!

Grasrotandelen logo

IL STÅLBROTT

Organisasjonsnummer: 992355174

Strekkode

32774992355174


 

Vil du gi din støtte til IL STÅLBROTT?

Grasrotandelen er en ordning fra Norsk Tipping, hvor du som registrert spiller kan velge ett lag eller én forening som du ønsker å støtte - din Grasrotmottaker. Vi oppfordrer deg til å støtte oss i IL STÅLBROTT!

Tenk deg at du kan spille favorittspillene dine - Lotto, Tipping og Joker for eksempel - og samtidig gi noe mer til det laget eller den foreningen du selv ønsker å støtte. Dette er nå mulig via Grasrotandelen. Ved spill hos Norsk Tipping vil 5 % av innsatsen gå direkte til ditt lag eller forening (gjelder ikke Extra og Flax). Merk at Grasrotandelen ikke på noen måte går ut over innsatsen eller premien din - du blir ikke belastet noe for å være grasrotgiver. Du trenger Norsk Tipping Spillerkort for å knytte deg til Grasrotandelen. Spillerkort får du kjøpt hos kommisjonær, eller du kan bestille det på www.norsk-tipping.no.

Vi oppfordrer deg til å knytte deg til ordningen allerede i dag, og du gjør det på en av følgende måter:

1. Hos Kommisjonær: Ta med deg strekkoden og ditt spillerkort til en av Norsk Tippings mange kommisjonærer.
2. SMS: GRASROTANDELEN 992355174 til 2020 (tjenesten er gratis).
3. Internett: grasrotandelen.no eller norsk-tipping.no.
4. Norsk Tipping Mobilspill.

Mer informasjon finnes på www.grasrotandelen.no. Her vil du også kunne følge med på hvor mye Grasrotandelene genererer for de enkelte Grasrotmottakerne.

Takk for at du støtter oss via Grasrotandelen!


0 Kommentar

7. februar: Slik leker vi på Idrettskolen.

Postet av Stålbrott IL den 7. Feb 2009

Stadig flere velger å legge torsdag ettermiddag til idrettskolen. Vi har enda plass til flere små og litt større.

Vi setter opp apparater, benker, madrasser, tau og alt det gymsalen har å by på for fri lek, utfoldelse og mestring. Foreldre har en fin time sammen med barna og passer på at alt foregår i trygge rammer. Det settes opp en del kjente og en del nye formasjoner hver gang.

Full aktivitet i gymsalen
Slik kan det se ut en torsdag på idrettskolen. Bli med du også.


0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline